Impreza firmowa, 18-tka, 30-tka, 40-tka

Lokal na wyłączność

Klimatyczne wnętrze i niepowtarzalna atmosfera!

Stworzyliśmy nowe miejsce na mapie Łodzi – PARKIET
U Nas zorganizujesz kameralne przyjęcie, spotkanie w gronie znajomych lub wydarzenie firmowe do 50 osób. Otwarta przestrzeń ponad 100 m kw daje możliwość stworzenia klubowego charakteru z parkietem do tańczenia na środku.
Drewniane belki stropowe wraz w wyjątkowym wystrojem i nieszablonowymi meblami tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Po zmroku lokal z okazjonalnymi dekoracjami i odpowiednim oświetleniem staje się wyjątkowym miejscem na każdą imprezę.
Z naszej strony zapewniamy
przygotowanie lokalu według wspólnych ustaleń,  nagłośnienie, klimatyzacje, oświetlenie, stoły cateringowe, niezależny dostęp do lodówki, sprzątanie lokalu po imprezie.
Catering, napoje, dekoracja i oprawa muzyczna pozostają po stronie organizatora wydarzenia.
Zapraszamy do skonsultowania oferty
792 977 027   biuro@lodzkiparkiet.pl
Łódź, Legionów 119 prawa oficyna I piętro
DOTYCHCZASOWE OPINIE NASZYCH GOŚCI!

Bardzo polecam to miejsce na imprezę 18, moją robiłam pod koniec sierpnia, piękna, nastrojowa sala, dobra cena i przemiła Pani właścicielka. Sala w pełni wyposażona idealna na imprezę tego typu 😄😄

Elena Kurdek 18.09.2020

Bardzo klimatyczne miejsce warte polecenia Dziękujemy za pomoc i profesjonalizm 😊 Mam nadzieję że to nie będzie nasza ostatnia impreza u Was Pozdrawiamy👍

Beata Dobrowolska 23.08.2020

W imieniu mojego roku, którego integracje miałam okazję właśnie tu organizować, bardzo polecam! Studio jest bardzo ładne, jest bardzo zadbane, wszystko było przygotowane przed naszym przyjściem, nie było żadnych problemów po drodze. Sama procedura wynajmu również bezproblemowa.
Także z całego serca polecam❤️

Karina Jastrzębowska 14.11.2019

Impreza osiemnastkowa wyszła cudownie! Sala jest duża, pięknie oświetlona, wyposażona w stoły, krzesła, z dostępem do kuchni, gdzie można przechowywać jedzenie i alkohol. Właściciele przemili, pomagali nam w dekorowaniu i dbali o nasze bezpieczeństwo podczas wydarzenia. Niesamowita atmosfera i bezstresowa organizacja, mimo dużej imprezy na ponad osiemdziesiąt osób. Serdecznie polecamy to miejsce!

Tessa Rożek 28.10.2019

Świetne miejsce na organizację imprez okolicznościowych, szczególnie urodzin. Mili i wyrozumiali właściciele, ładny wystrój, dużo przestrzeni i świetna cena. Sam urządziłem tam 18-ste urodziny i polecam to miejsce każdemu.

Michał Mycko 23.10.2019

Dziękujemy Studiu Big Bang za możliwość zorganizowania kameralnego wesela. Klimat i atmosfera w studiu była super. Będziemy mieli bardzo miłe wspomnienia. Polecam każdemu 

Marta Pabich 6.10.2019

Dziękuję za umożliwienie organizacji 18. Super miejsce, bardzo ładnie urządzone. Naprawdę gorąco polecam😍

Zofia Jóźwiak 10.10.2019

Piękna pofabryczna przestrzeń, w której mieliśmy przejmność tańczyć do rana podczas 4 edycji Willow Blues Exchange 2019. Bezproblemowa organizacja i dobra energia płynąca od właścicieli sprawiły, że było nam po prostu dobrze. Dziękujemy!

Agat Klinger 01.05.2019

W imieniu całego kierunku lekarsko-dentystycznego dziękuję za udostępnienie nam Waszej przestrzeni. Serdecznie polecam to miejsce, jeżeli planujecie zorganizować imprezę w nietuzinkowym miejscu.
Dziękujemy za współpracę!😍🥳

Weronika Wiszniewska 02.04.2019

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ!

KONTAKT