Impreza firmowa,18-tka, 30-tka, 40-tka….. lokal na wyłączność! 😉

 big bang CAFE nocą zaprasza na zamknięte imprezy
do wyłącznej dyspozycji gości!

Przestrzeń big bang CAFE daje możliwość zorganizowania kameralnego przyjęcia do wydarzenia na blisko 100 osób.
Duża, otwarta przestrzeń kawiarni daje możliwość stworzenia klubowego charakteru z parkietem do tańczenia na środku lub w bezpośrednio połączonej sali obok.
Można również połączyć stoły tak, aby goście siedzieli wspólnie.

Pofabryczna przestrzeń wraz z wysokimi oknami tworzy wyjątkowy klimat tego miejsca.
Po zmroku przestrzeń kawiarni z okazjonalnymi dekoracjami i odpowiednim oświetleniem staje się wyjątkowym miejscem na każdą imprezę.

Catering i oprawa muzyczna pozostają po stronie organizatora wydarzenia.

Po pierwszych imprezach w zeszłym roku, tegoroczny jesienno-zimowy kalendarz zapełnia się – nie czekajcie z rezerwacją terminu zbyt długo!

Zapraszamy do skonsultowania oferty
telefonicznie 792 977 027 lub mailowo studio@bigbangstudio.pl

DOTYCHCZASOWE OPINIE NASZYCH GOŚCI!

W imieniu mojego roku, którego integracje miałam okazję właśnie tu organizować, bardzo polecam! Studio jest bardzo ładne, jest bardzo zadbane, wszystko było przygotowane przed naszym przyjściem, nie było żadnych problemów po drodze. Sama procedura wynajmu również bezproblemowa.
Także z całego serca polecam❤️

Karina Jastrzębowska 14.11.2019

Impreza osiemnastkowa wyszła cudownie! Sala jest duża, pięknie oświetlona, wyposażona w stoły, krzesła, z dostępem do kuchni, gdzie można przechowywać jedzenie i alkohol. Właściciele przemili, pomagali nam w dekorowaniu i dbali o nasze bezpieczeństwo podczas wydarzenia. Niesamowita atmosfera i bezstresowa organizacja, mimo dużej imprezy na ponad osiemdziesiąt osób. Serdecznie polecamy to miejsce!

Tessa Rożek 28.10.2019

Świetne miejsce na organizację imprez okolicznościowych, szczególnie urodzin. Mili i wyrozumiali właściciele, ładny wystrój, dużo przestrzeni i świetna cena. Sam urządziłem tam 18-ste urodziny i polecam to miejsce każdemu.

Michał Mycko 23.10.2019

Dziękujemy Studiu Big Bang za możliwość zorganizowania kameralnego wesela. Klimat i atmosfera w studiu była super. Będziemy mieli bardzo miłe wspomnienia. Polecam każdemu 

Marta Pabich 6.10.2019

Dziękuję za umożliwienie organizacji 18. Super miejsce, bardzo ładnie urządzone. Naprawdę gorąco polecam😍

Zofia Jóźwiak 10.10.2019

Piękna pofabryczna przestrzeń, w której mieliśmy przejmność tańczyć do rana podczas 4 edycji Willow Blues Exchange 2019. Bezproblemowa organizacja i dobra energia płynąca od właścicieli sprawiły, że było nam po prostu dobrze. Dziękujemy!

Agat Klinger 01.05.2019

W imieniu całego kierunku lekarsko-dentystycznego dziękuję za udostępnienie nam Waszej przestrzeni. Serdecznie polecam to miejsce, jeżeli planujecie zorganizować imprezę w nietuzinkowym miejscu.
Dziękujemy za współpracę!😍🥳

Weronika Wiszniewska 02.04.2019

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ!
Nasz zespół zadba o przygotowanie uroczystości i komfort wszystkich gości !

KONTAKT