Impreza firmowa, 18-tka, 30-tka, 40-tka

Lokal na wyłączność

Klimatyczne wnętrze i niepowtarzalna atmosfera!

Lokal na Sylwestra 2022 roku jest zarezerwowany

U Nas zorganizujesz kameralne przyjęcie, spotkanie w gronie znajomych lub wydarzenie firmowe do 40 osób. Otwarta przestrzeń ponad 100 m kw daje możliwość stworzenia klubowego charakteru z parkietem do tańczenia na środku.
Drewniane belki stropowe wraz w wyjątkowym wystrojem i nieszablonowymi meblami tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Po zmroku lokal z okazjonalnymi dekoracjami i odpowiednim oświetleniem staje się wyjątkowym miejscem na każdą imprezę.
Z naszej strony zapewniamy
przygotowanie lokalu według wspólnych ustaleń,  nagłośnienie estradowe, klimatyzacje, oświetlenie estradowe, stoły cateringowe, niezależny dostęp do lodówki z zamrażarką,  sprzątanie lokalu po imprezie.
Poczęstunek, napoje, dekoracja i oprawa muzyczna pozostają po stronie organizatora wydarzenia.
Zapraszamy do skonsultowania oferty
792 977 027   biuro@lodzkiparkiet.pl
Łódź, Legionów 119 prawa oficyna I piętro
DOTYCHCZASOWE OPINIE NASZYCH GOŚCI!

Organizowałam 18-stkę córki w ten weekend. Goście wyszli zadowoleni.Atmosfera lokalu niesamowita. Nagłośnienie super. Zaproponowany catering spełnił moje oczekiwania. Gorąco polecam i na pewno zapamiętam to miejsce.

Bogusia EL, 13 czerwca 2021

Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

Organizowałam tu 18stke i bardzo polecam to miejsce. Tak na prawdę nie trzeba nic dekorować, sala sama w sobie robi duże wrażenie i nadaje klimat. Dobre nagłośnienie i dużo miejsca do tańczenia, czyli wszystko czego potrzeba do udanej imprezy.

Gosia, czerwiec 2021

Super sala, świetny, niepowtarzalny wystrój i wspaniały klimat!
Właściciele bardzo sympatyczni i wyrozumiali. Pani Martyna chętna do pomocy, świetnie doradzała i sugerowała lepsze rozwiązania aby impreza miała charakter bardziej rodzinny i swojski.
Z całego serca polecam lokal jako sale do organizacji przyjęć rodzinnych oraz wszelkiego typu spotkań!
Parkiet! Oby tak dalej!

Martyna Płocka, 05.05.2021

Mega klimatyczne miejsce. Duży Parkiet do tańczenia. Dobre nagłośnienie. Ustronne miejsce, z dala od ‚uprzejmych sąsiadów’. Przesympatyczni,pomocni właściciele. Gorąco polecamy na zorganizowanie tu imprezki urodzinowej.
Pozdrawiamy
Paula i Łukasz 19.04.2021

Bardzo polecam to miejsce na imprezę 18, moją robiłam pod koniec sierpnia, piękna, nastrojowa sala, dobra cena i przemiła Pani właścicielka. Sala w pełni wyposażona idealna na imprezę tego typu 😄😄

Elena Kurdek 18.09.2020

Bardzo klimatyczne miejsce warte polecenia Dziękujemy za pomoc i profesjonalizm 😊 Mam nadzieję że to nie będzie nasza ostatnia impreza u Was Pozdrawiamy👍

Beata Dobrowolska 23.08.2020

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ!

KONTAKT