MEDYTACJA


PROWADZĄCA

Grażyna Arendt

Medytacja i Relaksacja

Praktyka dla ciała, umysłu i ducha.

Często na codzień jesteśmy nadmiernie napięci. Przewlekły stres to zmora naszych czasów, ale jest na nią spósób. To trochę tak jak nadmierna trema przed egzaminem, wystapieniem publicznym czy innym ważym dla nas wydarzeniem życiowym zmniejsza przytomność i sprawność umysłową. Podobnie działa na nas utrzymujacy się wszechobecny nadmiar napięcia, który potrafi skrajnie ograniczyć nasze możliwości.

Najkorzystniejszy dla nas stan to stan świadomej uważności‚optymalnego rozluznienia’. Inaczej mówiąc taki stan umysłu, który jest  optymalną równowagą pomiędzy koncentracją a rozluźnieniem, złotym  środkiem pomiędzy napięciem i  pełną gotowościa do działania,a rozluźnieniem i miałkością.Spojrzenie z dystansu na swoje życie, siebie, zwrócenie uwagi na to co dla Ciebie naprawdę istotne i ważne, odnaleznie prawdziwego ‘Ja’, odnalezienie spokoju umysłu,  harmonii ciała i ducha.

Medytacja i relaksacja jest sztuką, którą dzięki regularnej praktyce, pod okiem i prowadzeniem doświadczonego nauczyciela możesz się sprawnie nauczyć, doskonalić i praktykować, wykorzystując dla własnego dobra i pożytku oraz dobra innych istot. Z czasem dzięki praktyce stanie się dla Ciebie możliwe kontrolowanie reakcji na dochodzące do Ciebie bodźce, emocje i reakcje na nie. Uzyskasz możliwość świadomego wyboru, a nie bycia powodowanym bodźcami i niemal automatycznym reakcjami na nie. Poszerzy się Twoja świadomość i samoświadomość.

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki relaksacji i medytacji.
Poprawy jakości swojego zycia, odzyskania dostepu do drzemiacej w Twoim wnętrzu pełni potencjału możliwości.

Grażyna Arendt mistrz naturopatii, dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, coach. Prowadzi regularne zajęcia z pracy z emocjami poprzez ruch i świadomy oddech oraz cykliczne warsztaty weekendowe. Jestem członkiem Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.
Pracuje głównie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi.

Więcej na temat medytacji i relaksacji : https://graga.pl/medytacja-2/

GRUPY DOCELOWE

Dorośli

GODZINY ZAJĘĆ

Czwartek godz. 17:00 – 18:00

CO JEST POTRZEBNE?

Zajęcia w wygodnym, nieograniczającym ruchów stroju.