TRENERZY YOGA

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW


Martyna Pawłowska

Jestem… entuzjastką jogi o wielu obliczach – tych już przeze mnie odkrytych a przede wszystkim takich, które jeszcze przede mną. Od kiedy rozpoczęłam praktykę jogi zauważam jej wpływ na wszystkie obszary mojego życia. Każdy kolejny rok bardziej lub mniej regularnej praktyki przynosi nowe doświadczenia w ciele, pozwala obserwować zmiany związane z innym postrzeganiem otoczenia, większą świadomością siebie i własnego ciała. Joga pomaga mi radzić sobie z napięciami, stresem i wzmacnia poczucie dystansu do świata. Praktyka fizyczna, ćwiczenia oddechowe i medytacja pozwalają mi na znaczne pogłębianie własnej świadomości, rozwój równowagi fizycznej i psychicznej, wzmacnia poczucie siły i wewnętrznego spokoju.

Potrafię… wysłuchać, wesprzeć i własnym przykładem zainspirować do działania

Chcę… dzielić się jogą z innymi. Dlatego w STUDIO proponuję spotkania z jogą dla każdego ? niezależnie od wieku – zwłaszcza dla dzieci.
Przygotowując się do roli prowadzącej zajęcia rozpoczęłam od ukończenia kursu instruktora hatha jogi. Największym dla mnie przygodą było jednak uczestnictwo w warsztatach kreatywnej jogi dla dzieci. Łącząc doświadczenia opiekuna zuchowego sprzed lat z wciąż dość świeżą życiową rolą mamy chcę pokazać i małym i dużym, że joga może być niezwykłą podróżą do wnętrza siebie, dawać ogromnie dużo radości i siły.

Lubię… dzielić dobrą energię. Dawać uśmiech.

Kaja Kochańska

Mam na imię Kaja. Swoją przygodę z jogą zaczęłam w 2005 roku.
Momentem przełomowym w tej relacji okazał się dla mnie wyjazd do Indii w 2011 roku, kiedy to zafascynowałam się filozofią Wschodu i zaczęłam wielorako zgłębiać jej wiedzę. Zajęcia grupowe zaczęłam prowadzić w 2012 roku, po ukończeniu kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi wg systemu Jogi Bhajana. Od tamtego momentu moje podejście do jogi i samego nauczania bardzo się zmieniło. W międzyczasie ukończyłam wiele kursów instruktorskich, tymi, które wywarły na mnie swój największy wpływ to kurs Shiatsu Bodyworker II stopnia; Bio Dynamic Breath and Trauma Release; Breath Flow;Tantryczny kurs Awakening Femenine Energy w Shakti Malan Academy, i ostatni w Quaternity Yoga, gdzie zdobyłam certyfikat Technik medytacyjnych i relaksacyjnych. Każde zajęcia są innym doświadczeniem, wprowadzam nowe metody, techniki, żeby każdy uczestnik mógł zaczerpnąć dla siebie jak najwięcej. Do każdego spotkania przygotowuję się indywidualnie, to grupa wyznacza kierunek moich działań. Najważniejsze jest dla mnie by słuchać potrzeb uczestników i w możliwie najlepszy sposób podać moją wiedzę i doświadczenie. Moim przekazem jest praktyka, która wycisza, pozwala zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem nie powodując walki i napięć. Joga jest dla mnie duchowym doświadczeniem, ciągłym zbliżaniem się do swojego wewnętrznego Źródła. To wewnętrzne, osobiste, intymne doświadczenie, i taką też atmosferę budujemy wspólnie, jako grupa, podczas zajęć.
Zapraszam serdecznie do wspólnego spotkania.

Jestem zafascynowana Życiem.
Potrafię cieszyć się ze wszystkiego.
Chcę nauczyć się grać na gitarze.
Lubię to, co mi życie przynosi.

Monika Dąbrowska

JESTEM: nieustającą entuzjastką jogi i ajurwedy
POTRAFIĘ: w nieskomplikowany sposób przeprowadzić przez podstawy ajurwedy, przybliżyć naukę o oddechu, gotować z zastosowaniem zasad ajurwedy, przeprowadzić przez meandry medytacji, jednym słowem mam w ręku ofertę dla każdego, kto pragnie podnieść jakość swojego życia w naturalny sposób.
Chcę: dzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami ze wszystkimi chętnymi, moją misją szerzenie wiedzy ajurwedyjskiej.
LUBIĘ: Ciszę, morza szum i ptaków śpiew – naturę, ale też zmęczenie po pożytecznie spędzonym dniu. Uwielbiam zdobywać nowe umiejętności, poznawać nową wiedzę.

Mateusz Konopacki

Jestem nauczycielem Jogi, ghost writerem i rzemieślnikiem. Ucząc Jogi kładę duży nacisk na skupienie i pracę z oddechem. Interesuje mnie przede wszystkim docieranie do korzeni i poznawanie klasycznej jogi. Fascynują mnie również inne duchowe tradycje – od hermetyzmu po taoizm. Wierzę, że mimo powierzchownych różnic wszystkie dotyczą tego samego, uniwersalnego doświadczenia. Prowadziłem badania naukowe nad medytacją i szamanizmem. Traktuję Jogę jako trening dla ducha, ciała i umysłu. Staram się łączyć naukowe, kognitywistyczne podejście z dawnymi technikami pracy nad świadomością. Ciekawią mnie różne podejścia do ciała i ruchu. Trenuję sztuki walki i zgłębiam średniowieczne i renesansowe techniki walki mieczem. Jestem poszukiwaczem przygód. Lubię podróżować, włóczyć się z plecakiem po bezdrożach i być w lesie.

Ola Kowalska

Jestem nauczycielką Hatha Yogi
Potrafię stać na głowie
Chcę pomagać innym poprzez yogę
Lubię swoją pracę, która jest moją pasją

Grażyna Arendt

Mistrz naturopatii, dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, coach. Prowadzi regularne zajęcia z pracy z emocjami poprzez ruch i świadomy oddech oraz cykliczne warsztaty weekendowe. Jestem członkiem Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.
Pracuje głównie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi.