TRENERZY YOGA

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW


Mateusz Konopacki

Jestem nauczycielem Jogi, ghost writerem i rzemieślnikiem. Ucząc Jogi kładę duży nacisk na skupienie i pracę z oddechem. Interesuje mnie przede wszystkim docieranie do korzeni i poznawanie klasycznej jogi. Fascynują mnie również inne duchowe tradycje – od hermetyzmu po taoizm. Wierzę, że mimo powierzchownych różnic wszystkie dotyczą tego samego, uniwersalnego doświadczenia. Prowadziłem badania naukowe nad medytacją i szamanizmem. Traktuję Jogę jako trening dla ducha, ciała i umysłu. Staram się łączyć naukowe, kognitywistyczne podejście z dawnymi technikami pracy nad świadomością. Ciekawią mnie różne podejścia do ciała i ruchu. Trenuję sztuki walki i zgłębiam średniowieczne i renesansowe techniki walki mieczem. Jestem poszukiwaczem przygód. Lubię podróżować, włóczyć się z plecakiem po bezdrożach i być w lesie.

Ola Kowalska

Jestem nauczycielką Hatha Yogi
Potrafię stać na głowie
Chcę pomagać innym poprzez yogę
Lubię swoją pracę, która jest moją pasją

Martyna Pawłowska

Jestem… entuzjastką jogi o wielu obliczach – tych już przeze mnie odkrytych a przede wszystkim takich, które jeszcze przede mną. Od kiedy rozpoczęłam praktykę jogi zauważam jej wpływ na wszystkie obszary mojego życia. Każdy kolejny rok bardziej lub mniej regularnej praktyki przynosi nowe doświadczenia w ciele, pozwala obserwować zmiany związane z innym postrzeganiem otoczenia, większą świadomością siebie i własnego ciała. Joga pomaga mi radzić sobie z napięciami, stresem i wzmacnia poczucie dystansu do świata. Praktyka fizyczna, ćwiczenia oddechowe i medytacja pozwalają mi na znaczne pogłębianie własnej świadomości, rozwój równowagi fizycznej i psychicznej, wzmacnia poczucie siły i wewnętrznego spokoju.

Potrafię… wysłuchać, wesprzeć i własnym przykładem zainspirować do działania

Chcę… dzielić się jogą z innymi. Dlatego w STUDIO proponuję spotkania z jogą dla każdego ? niezależnie od wieku – zwłaszcza dla dzieci.
Przygotowując się do roli prowadzącej zajęcia rozpoczęłam od ukończenia kursu instruktora hatha jogi. Największym dla mnie przygodą było jednak uczestnictwo w warsztatach kreatywnej jogi dla dzieci. Łącząc doświadczenia opiekuna zuchowego sprzed lat z wciąż dość świeżą życiową rolą mamy chcę pokazać i małym i dużym, że joga może być niezwykłą podróżą do wnętrza siebie, dawać ogromnie dużo radości i siły.

Lubię… dzielić dobrą energię. Dawać uśmiech.

Grażyna Arendt

Mistrz naturopatii, dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, coach. Prowadzi regularne zajęcia z pracy z emocjami poprzez ruch i świadomy oddech oraz cykliczne warsztaty weekendowe. Jestem członkiem Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.
Pracuje głównie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi.