big bang STUDIO

big bang STUDIO to miejsce działań kreatywnych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

To również przestrzeń na nieszablonowe spotkania biznesowe, szkolenia i warsztaty dla grup zorganizowanych.

Miejsce, które pozwoli małym i dużym spędzać czas RAZEM:
świadomie, aktywnie i twórczo.


Tworzyliśmy big bang z założeniem, aby każdy z Was, niezależnie od zainteresowań lub pasji, odnalazł w tej przestrzeni coś ciekawego i atrakcyjnego dla siebie. Naszym priorytetem jest danie Wam możliwości do poszerzania posiadanej wiedzy i umiejętności oraz zdobywania nowych doświadczeń.
W ofercie STUDIA znajdziecie rozmaite, nietuzinkowe formy spotkań, zajęć i  warsztatów. Naszą dumą  jest przestronna i energetyczna sala „Okno na Świat”, w której oferujemy szereg zajęć z jogi zarówno dla pasjonatów jak i tych z Was, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na macie. ‚
Zależy nam na umożliwieniu Wam spędzania wolnego czasu we wspólnym gronie i kreatywnej atmosferze. Dlatego oferujemy wiele atrakcji nastawionych na czas spędzany RAZEM: w gronie przyjaciół, wśród partnerów biznesowych, współpracowników, jak i rodzinnie: mama, tata, opiekun czy dziadkowie wspólnie z dziećmi.
Do przestrzeni STUDIA zapraszamy wszystkich, dla których ważny jest samorozwój i budowanie otoczenia wzajemnej współpracy.
Chcielibyśmy, aby big bang zarówno dla Was jak i dla Nas było miejscem z ciepłą, życzliwą atmosferą, opartym na wspólnej rozmowie i wzajemnych relacjach.
Sercem STUDIA jest big bang CAFE – kawiarnia z domowym ciachem i małą przekąską, gdzie znajdziecie przestrzeń do zabawy dla najmłodszych.
To miejsce trudne do opisania w kilku zdaniach, dlatego przyjdź i sprawdź – z pewnością będziesz wracać!

Do zobaczenia!
Martyna i Piotrek z Tymkiem i całe big bang STUDIO DREAM TEAM!