NAPISALI O NAS

NAPISALI O NAS

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYNAJMEM SALI
NA WARSZTATY / SZKOLENIE / SPOTKANIE BIZNESOWE
ZADZWOŃ 792 977 027 LUB NAPISZ BIURO@LODZKIPARKIET.PL


JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYNAJMEM SALI
NA WARSZTATY / SZKOLENIE / SPOTKANIE BIZNESOWE
ZADZWOŃ 792 977 027 LUB NAPISZ BIURO@LODZKIPARKIET.PL


Jolanta Kałużna – Stowarzyszenie Oświatowe „Edukator”

Miałyśmy przyjemność przeprowadzić we wnętrzach BIG BANG STUDIO cykl szkoleń. Sale były indywidualnie dopasowywane do ilości uczestników i charakteru warsztatów, gotowe według wcześniejszych ustaleń, otoczenie niezwykle przyjemne. Współpraca ze strony Big Bang ułatwiała nam pracę i ratowała w razie potrzeby. Dodatkowym atutem jest kawiarnia z przekąskami (kanapki, tarty, ciasta, zupy). Serdecznie polecamy! Stowarzyszenie Oświatowe „Edukator”

26.11.2018

Dominika Szkudlarek-Jatczak – pozytywnadyscyplina.pl

W Big Bang studio miałam przyjemność prowadzić warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny w niezwykle przytulnej i urokliwej sali Brzozowy gaj. Dziękuję za współpracę, świetny kontakt i sympatyczną obsługę. Bardzo polecam miejsce na organizację szkoleń i warsztatów.

14.02.2019

Magda Beztroska – coach, trener

Wynajmowałam przestrzenie w BBS na 3 dniowe, intensywne szkolenia dla grupy 35 osób. Jestem absolutnie zachwycona zarówno pomieszczeniami, jak i profesjonalną obsługą. Jest jasno, czysto, schludnie, swobodnie, grupa mogła zjeść posiłek na miejscu. Szkolenia miały różną tematykę – od marketingu, przez zajęcia z fizjoterapeutą, kończąc na narzędziach coachingowych – wynajmowane sale sprawdziły się w każdym temacie. Przeogromnie polecam to miejsce do prowadzenia szkoleń, kursów, warsztatów.

22.11.2018

Małgorzata Bora – coach, trener MG BORA, NAVI GROUP

Super miejsce na szkolenia. Prowadziłam tam niedawno szkolenie, super sale, wysokie i przestrzenne. Obsługa szybko reagująca na sugestie i bardzo bezpośrednia. Gorąco polecam! ps. no i … pyszna kawa oraz inne smakołyki

5.11.2018

Anna Cholewińska – Edu Ideas

Wspaniała przestrzeń do organizacji szkoleń; przestronne, jasne sale, osobne pomieszczenia do pracy i odpoczynku, przepyszne tarty i sałatki dostępne w czasie przerwy. A co ujmuje najbardziej to niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, tworzona przez rewelacyjnych ludzi. Polecam serdecznie!

15.08.2018

Justyna Burzyńska – Pan tu nie stał

Bardzo dobre miejsce na przeprowadzenie kameralnych szkoleń w niezobowiązującej atmosferze. Ekipa Pan tu nie stał odbyła szkolenie w sali leśnej, mieliśmy smaczny poczęstunek (pyszne wegańskie pączki! i ciasta), zostaliśmy bardzo mile przyjęci. Obsługa na 6!

26.07.2018

Małgorzata Machniewicz – Vene

Wynajmowałam pomieszczenia w BBS na szkolenie biznesowe, ale takie mniej formalne i sprawdziły się rewelacyjnie. Udostępniono nam salę, która sprzyjała pracy merytorycznej a przerwy spędzaliśmy w części kawiarnianej i sali wypoczynkowej. Na szczególne docenienie zasługuje bardzo otwarta i pomocna obsługa – pomagali, odpowiadali na potrzeby i uważnie słuchali tego na czym nam zależy. Polecam!

Karolina Pyzik – Senfineco

Zupełnie wyjątkowe miejsce tworzone sercem i ideałami, które dzielę. Duże przestrzenie w sercu Łodzi, gdzie można złapać oddech patrząc przez wysokie okna na pofabryczne wspomnienia Łodzi. Kopalnia inspiracji i idealne miejsce na przekłucie pomysłów w akcje. Będziemy wracać jak najczęściej.

14.05.2018