RYSUNEK INTUICYJNY, ZNAJDŹ SWÓJ ŚLAD

”Tak naprawdę potrafimy mówić tylko przez nasze obrazy” Vincent Van Gogh. Proponowane zajęcia są intuicyjna zabawą rysunkową, narzędziem komunikacji oraz budowania relacji.


PROWADZĄCA

KAJA KOCHAŃSKA

Warsztat jest autorską kompilacją wiedzy i doświadczenia w zakresie rysunku improwizowanego-”Podążaj za śladem”, gdzie sięgamy poza granice wyobraźni. Metody pracy absolutnie poza schematami i utartymi ścieżkami. Zajęcia komunikacji niewerbalnej , podnoszące poziom endorfin, wyciszające ciało i umysł. Wychodzimy poza ramy swoich przekonań, ograniczeń, wewnętrznych ucisków. Doświadczamy nowego rodzaju samoświadomości a także spotkania z drugim człowiekiem. Podczas zajęć odnoszę się do sfery wewnętrznej lekkości, wolności, zaufania, akceptacji i dobrowolności.

Warsztat skierowany do osób zainteresowanych rozwojem, otwartych na nowe, niestandardowe metody pracy i zabawy bazujące na technikach rysunku oraz oddechu.

Podczas pracy solo oraz w grupach dwu i trzy osobowych będziemy komunikować się ze sobą niewerbalnie za pomocą kolorów, kształtów, form (będą nam w tym służyć narzędzia rysunkowe jak kredki, ołówki, flamastry).

GRUPY DOCELOWE

Dzieci, młodzież, dorośli – bez ograniczeń wiekowych

GODZINY ZAJĘĆ

Wtorek godz. 17:15 – 18:15

CO JEST POTRZEBNE?

Strój, który może się poplamić/ubrudzić.