TRENERZY

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW


Małgosia Rusiecka

Jestem… projektantką, artystką, malarką oraz panią od plastyki. Prywatnie kochającą mamą, szczęśliwą żoną i zagorzałą wędrowniczką.

Potrafie?… spędzić całe dnie malując obrazy lub chodzić na długie spacery.

Chce?… jak najwięcej wolnego czasu spędzać z najbliższymi.

Lubie?… pracować z dziećmi, imponują mi swoją energią i kreatywnością.

Monika Sołdon

Jestem…artystką, malarką, grafikiem, projektantką, instruktorką działań plastycznych i od kilku lat mamą.

Potrafię…trochę malować, trochę rysować

Chcę…zarażać innych pasją tworzenia

Lubię…czekoladę, koty i swoją pracę

Rysuję od zawsze. Maluję kiedy mam wenę. Przygodę z biżuterią zaczęłam tak dawno, że ledwo pamiętam jej początki. Tworzę w wielu technikach: zaczynając od prostych technik w których wykorzystuję elementy wycinane z plexi i drewna według moich pomysłów i rysunków, fotobiżuterii z moimi ilustracjami, wykorzystując techniki upcyklingu- robiąc biżuterię np. z kredek, kończąc na soutage i wire wrapping. Z wykształcenia wystawiennik, magister sztuki. Dyplom Akademii Sztuk Pięknych im. Wł.Strzemińskiego w Łodzi obroniłam w 2009r. Od 2012r. czynnie prowadzę warsztaty, kursy i zajęcia rysunkowe, malarskie, plastyczne dla dzieci i dorosłych. Od 2015r prowadzę markę Dwukroopek.

Dorota Rałowiec

Jestem ?w drodze, głodna nowej wiedzy i doświadczeń.
Poza tym ? jestem instruktorką plastyki i rękodzieła, arteterapeutką oraz pedagogiem.

Potrafię dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, tworzyć przyjazną atmosferę, skutecznie komunikować się z różnymi grupami wiekowymi.

Chcę być coraz lepsza w tym co robię.

Lubię tańczyć tango argentyńskie, długie piesze wędrówki, tworzyć różne przedmioty z gliny, odkrywać nowe techniki i środki wyrazu plastycznego, śmiać się i sprawiać radość innym, jeść czekoladę, rozmawiać z ludźmi, dawać wsparcie, chodzić na warsztaty dotyczące samorozwoju osobistego, czytać książki psychologiczne, jeździć nad morze i w góry, gotować wegańskie przysmaki i wiele innych…

Natalia Świątek

Jestem osobą kreatywną, otwartą na ludzi i ich pomysły.
Potrafię rzeczy nieużytecznej, starej dać nowe życie.
Stworzyć ?coś z niczego?.
Chcę swoim zaangażowaniem i optymizmem rozwijać u innych chęć do działania i odkrywania świata.
Lubię poszerzać swoją wiedzę i pracę z dziećmi.

Ola Kowalska

Jestem nauczycielką Hatha Yogi
Potrafię stać na głowie
Chcę pomagać innym poprzez yogę
Lubię swoją pracę, która jest moją pasją

Asia Jaworska-Maciaszek

Jestem kobietą, tancerką, choreografką, matką, żoną.
Potrafię wiele różnych rzeczy. Bardziej lub mniej przydatnych.
Chcę dzielić się ideą. Kreować, działać i dawać radość.
Lubię być w ciągłym ruchu i rozwoju. Fizycznym bądź mentalnym.

Martyna Pawłowska

Jestem… entuzjastką jogi o wielu obliczach ? tych już przeze mnie odkrytych a przede wszystkim takich, które jeszcze przede mną. Od kiedy rozpoczęłam praktykę jogi zauważam jej wpływ na wszystkie obszary mojego życia. Każdy kolejny rok bardziej lub mniej regularnej praktyki przynosi nowe doświadczenia w ciele, pozwala obserwować zmiany związane z innym postrzeganiem otoczenia, większą świadomością siebie i własnego ciała. Joga pomaga mi radzić sobie z napięciami, stresem i wzmacnia poczucie dystansu do świata. Praktyka fizyczna, ćwiczenia oddechowe i medytacja pozwalają mi na znaczne pogłębianie własnej świadomości, rozwój równowagi fizycznej i psychicznej, wzmacnia poczucie siły i wewnętrznego spokoju.

Potrafię… wysłuchać, wesprzeć i własnym przykładem zainspirować do działania

Chcę… dzielić się jogą z innymi. Dlatego w STUDIO proponuję spotkania z jogą dla każdego ? niezależnie od wieku – zwłaszcza dla dzieci.
Przygotowując się do roli prowadzącej zajęcia rozpoczęłam od ukończenia kursu instruktora hatha jogi. Największym dla mnie przygodą było jednak uczestnictwo w warsztatach kreatywnej jogi dla dzieci. Łącząc doświadczenia opiekuna zuchowego sprzed lat z wciąż dość świeżą życiową rolą mamy chcę pokazać i małym i dużym, że joga może być niezwykłą podróżą do wnętrza siebie, dawać ogromnie dużo radości i siły.

Lubię… dzielić dobrą energię. Dawać uśmiech.