TRENERZY YOGA

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW


Mateusz Konopacki

Jestem nauczycielem Jogi, ghost writerem i rzemieślnikiem. Ucząc Jogi kładę duży nacisk na skupienie i pracę z oddechem. Interesuje mnie przede wszystkim docieranie do korzeni i poznawanie klasycznej jogi. Fascynują mnie również inne duchowe tradycje – od hermetyzmu po taoizm. Wierzę, że mimo powierzchownych różnic wszystkie dotyczą tego samego, uniwersalnego doświadczenia. Prowadziłem badania naukowe nad medytacją i szamanizmem. Traktuję Jogę jako trening dla ducha, ciała i umysłu. Staram się łączyć naukowe, kognitywistyczne podejście z dawnymi technikami pracy nad świadomością. Ciekawią mnie różne podejścia do ciała i ruchu. Trenuję sztuki walki i zgłębiam średniowieczne i renesansowe techniki walki mieczem. Jestem poszukiwaczem przygód. Lubię podróżować, włóczyć się z plecakiem po bezdrożach i być w lesie.

Ola Kowalska

Jestem nauczycielką Hatha Yogi
Potrafię stać na głowie
Chcę pomagać innym poprzez yogę
Lubię swoją pracę, która jest moją pasją

Mariola Warszewska

Jestem…..nauczycielem jogi w trakcie treningu nauczycielskiego wg metody Iyengara. Joga towarzyszy mojemu życiu od ponad 10 lat. Już trzeci rok wychodzę na matę by prowadzić innych na ich drodze ku poprawie zdrowia, odkrywania potencjału i siły swojego ciała, wzmacniania swoich sił witalnych, powiększania swobody i radości ruchu.

Jestem mamą 15 letniej Rozalii.

Potrafię…..pracować z dziećmi, osobami dorosłymi a także seniorami oraz kobietami ciężarnymi. Potrafię zachęcić wszystkich do systematycznej, wytrwałej pracy, by mogli cieszyć się swoim ciałem dzięki jodze na ich poziomie.

Chcę……By jak najwięcej ludzi doświadczało doświadczało dobrodziejstwa jogi. Chcę dzielić się swoją pasją i radością dla pożytku innych

Lubię….Doświadczać piękna, harmonii, równowagi. Ponadto lubię muzykę Einaudiego, Możdżera, Mikromusic, jeść gorzką czekoladę z chili, Azję, gotować z przepisów kuchni wg 5 przemian, kocham jazdę na rowerze, las, góry, ocean, kolor szmaragdowy, film Pożegnanie z Afryką, aktorkę Meryl Streep, książki Tiziano Terzaniego.

Moją pasją jest też rękodzieło, sztuka i filozofia Azji, zwłaszcza kultura Japonii i Indii czytanie książek.

Satya Mukti

Jestem…wiązką subiektywnej percepcji
Chcę…uśmiechnąć się do Ciebie

Potrafię…. dostrzec prawdę

Lubię… Słońce i morze
O mnie:
Kocham obserwować otaczający mnie świat zewnętrzny
jak i ten wewnątrz mnie, dzięki temu odkrywam wiele pasji i zamiłowań, którymi potem dzielę się z innymi. Moją podstawą w życiu, którą się kieruje jest podążanie za Prawdą i Miłością w poszanowaniu do wszystkich Istot i Matki Natury. Chętnie odkrywam uroki życia jakie dają podróże, uczę się od każdej osoby wierząc iż ich potencjał jako istot wielowymiarowych jest nieskończony.
Widzę potrzeby człowieka z poziomu ciała, umysłu i duszy, są to nieodłączne komponenty naszych poszukiwań   odpowiedzi na pytanie kim jestem, dlatego też w mojej pracy zawodowej podchodzę holistycznie do pracy z ludźmi. Używam różnych  narzędzi  do tego, aby wesprzeć osobę w przywróceniu jej wewnętrznej harmonii oraz połączeniu z własnym ‚Ja”. Wzmocnieniu w niej przepływu, który ma na celu dostrzeżenie  swoich prawdziwych potrzeb i mocy, dzięki którym będzie mogła podążać klarownie w zgodzie ze sobą, tak ,aby móc zrealizować swoje cele i marzenia bez wysiłku i w poczuciu spokoju i spełnienia.

Iwona Czapnik

Jestem…  joginką od 15 lat.
Interesuje mnie przede wszystkim wykorzystanie terapeutycznych aspektów jogi do poprawy zdrowia kobiet. Pomagam kobietom wrócić po porodzie do pełnej aktywności fizycznej. W czasie zajęć szczególny nacisk kładę na bezpieczeństwo ćwiczeń i świadomą pracę w asanach.
Potrafię…  słuchać ludzi i odpowiadać na ich potrzeby.
Chcę … dzielić się moją pasją z innymi.
Lubię… się uczyć, dlatego regularnie uczestniczę w warsztatach jogi i szkoleniach z udziałem fizjoterapeutów.

Martyna Pawłowska

Jestem… entuzjastką jogi o wielu obliczach – tych już przeze mnie odkrytych a przede wszystkim takich, które jeszcze przede mną. Od kiedy rozpoczęłam praktykę jogi zauważam jej wpływ na wszystkie obszary mojego życia. Każdy kolejny rok bardziej lub mniej regularnej praktyki przynosi nowe doświadczenia w ciele, pozwala obserwować zmiany związane z innym postrzeganiem otoczenia, większą świadomością siebie i własnego ciała. Joga pomaga mi radzić sobie z napięciami, stresem i wzmacnia poczucie dystansu do świata. Praktyka fizyczna, ćwiczenia oddechowe i medytacja pozwalają mi na znaczne pogłębianie własnej świadomości, rozwój równowagi fizycznej i psychicznej, wzmacnia poczucie siły i wewnętrznego spokoju.

Potrafię… wysłuchać, wesprzeć i własnym przykładem zainspirować do działania

Chcę… dzielić się jogą z innymi. Dlatego w STUDIO proponuję spotkania z jogą dla każdego ? niezależnie od wieku – zwłaszcza dla dzieci.
Przygotowując się do roli prowadzącej zajęcia rozpoczęłam od ukończenia kursu instruktora hatha jogi. Największym dla mnie przygodą było jednak uczestnictwo w warsztatach kreatywnej jogi dla dzieci. Łącząc doświadczenia opiekuna zuchowego sprzed lat z wciąż dość świeżą życiową rolą mamy chcę pokazać i małym i dużym, że joga może być niezwykłą podróżą do wnętrza siebie, dawać ogromnie dużo radości i siły.

Lubię… dzielić dobrą energię. Dawać uśmiech.