DO BIG BANG CAFE ZAPRASZAMY
WAS O KAŻDEJ PORZE DNIA!

Ugościmy Was domowym ciachem lub smaczną przekąską. Dla zmarzluchów zaparzymy rozgrzewającą herbatę lub aromatyczną kawę, a młodsi goście będą wybierać swój ulubiony smak spośród naturalnych soków naszego regionu. Od rana do wieczora na terenie kawiarni małe szkraby mają możliwość poszaleć pod okiem rodziców i dziadków na naszym placu zabaw „pod chmurką”. W tym samym czasie większe pociechy mogą uczestniczyć w jednym z oferowanych przez STUDIO ciekawych i rozwojowych warsztatów.
W naszej przestrzeni odnajdą się również najmniejsze robaczki, które nadal lubią odkrywać świat w przestrzeni szczebelków łóżeczka. Gdy przyjdzie czas na drzemkę zostaną wybujane przez mamę w kawiarnianej kołysce.

big bang Cafe to miejsce stworzone również z myślą o dorosłych gościach kawiarni.
Według Państwa potrzeb na terenie kawiarni zorganizujemy uroczystość w gronie rodziny lub przyjaciół. Jest to również idealne miejsce do przeprowadzenia firmowego spotkania lub ciekawego wydarzenia jak spotkanie autorskie lub urodziny tworzonej wspólnie organizacji.

BLUE DROP COFFEE ROASTERS BIRU

Mieszanka dla tych którzy preferują klasyczny styl espresso. Trzy kawy zmieszane w nietypowych proporcjach Arabiki i mytej Robusty przynoszą w naparze klasyczne doznania południowego stylu kawy.

Nikaragua – daje mieszance odczucie pełnego body wraz z posmakami karmelu i nut czerwonych owoców. Gwatemala – wzmacnia nuty karmelu dodając do nich posmak prażonych orzechów. Do tak zbalansowanej bazy dodajemy mytą robustę z rejonu miasta Magelang w środkowej części Indonezyjskiej wyspy Java. Myta robusta traci w procesie wyłuskania ziarna niekorzystne cierpkie smaki, wzmiacjając jednocześnie naszą mieszankę o kremowe gęste body i odczucie gorzkiej czekolady. Taka kompozycja sprawi iż dzięki temu będziesz mógł spróbować pysznego, zrównoważonego espresso, jak również oddać się przyjemności spróbowania kremowego cappuccino.