Warsztat – „Słowa to okna, a czasem mury”. Jak rozmawiać, aby nawiązać głębszy kontakt z drugą osobą?

Wierzysz, że można budować bliską relację z drugą osobą z zachowaniem jej autonomii i dbaniem o siebie, tylko czasem brakuje Ci pomysłu jak to zrobić? Zapraszamy Cię na warsztat, na którym poznasz podstawy Porozumienia bez przemocy i jego założenia. Przyjrzysz się także komunikatom, które stosujesz na co dzień oraz nauczysz się wyrażać siebie w sposób, który nie rani innych.

TERMIN – 6.10.2018 r. (sobota) godzina 10.30 -12.30

Prosimy o zwrócenie uwagi na dojazd do miejsca spotkania: https://bigbangstudio.pl/kontakt/ oraz o zabranie obuwia na zmianę lub ciepłych skarpetek, ponieważ sala warsztatowa, z której będziemy korzystać, na co dzień używana jest przez małe dzieci.

DLA KOGO SĄ WARSZTATY?

Dla wszystkich dorosłych, którzy nie znają Porozumienia bez przemocy.

ILOŚĆ MIEJSC: 12

CELE WARSZTATÓW:

Budowanie relacji opartych na zaufaniu i szacunku
Słyszenie co stoi za trudnymi komunikatami innych osób
Wzmocnienie umiejętności rozpoznawania i nazywania uczuć i potrzeb swoich oraz drugiej strony
Poznanie blokad komunikacyjnych
Zwiększenie umiejętności efektywnego wyrażania siebie w rozmowach

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Spotkanie ma charakter warsztatowy, będziemy pracować na swoich przykładach.

TRENERKI:

Marta Broniarczyk – nauczyciel języka niemieckiego, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Porozumienie bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga oraz studiów podyplomowych dla trenerów pracujących w oparciu o metodę Porozumienia bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga. Współtworzę Retkińską Grupę Empatii w Łodzi. Prywatnie jestem mamą 7- letniej Hani i 4- letniej Basi. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, dobre jedzenie i głęboką rozmowę.

Magdalena Kozłowska – jestem pasjonatką Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga i absolwentką studiów podyplomowych w tym zakresie. Współtworzę Retkińską Grupę Empatii w Łodzi i uczestniczę w grupie ćwiczącej Kręgi Naprawcze. Prywatnie jestem córką, żoną i mamą 3- letniej Zosi. Ważne jest dla mnie budowanie relacji opartej na szacunku i zaufaniu. Wolne chwile spędzam na rozmowach i milczeniu ze zrozumieniem.

Prosimy o kontakt w razie niemożliwości uczestnictwa w wydarzeniu: koziolowska@gmail.com ; martaer@tlen.pl

zapisy: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/lodz/maraton-empatii-slowa-to-okna-a-czasem-mury-jak-rozmawiac-aby-nawiazac-glebszy-kontakt-z-druga-osoba-204048/