Rysunek Intuicyjny, Znajdź Swój Ślad z Kają Kochańską

”Tak naprawdę potrafimy mówić tylko przez nasze obrazy” Vincent Van Gogh. Proponowane zajęcia są intuicyjna zabawą rysunkową, narzędziem komunikacji oraz budowania relacji.

Warsztat jest autorską kompilacją wiedzy i doświadczenia w zakresie rysunku improwizowanego-”Podążaj za śladem”, gdzie sięgamy poza granice wyobraźni. Metody pracy absolutnie poza schematami i utartymi ścieżkami. Zajęcia komunikacji niewerbalnej , podnoszące poziom endorfin, wyciszające ciało i umysł. Wychodzimy poza ramy swoich przekonań, ograniczeń, wewnętrznych ucisków. Doświadczamy nowego rodzaju samoświadomości a także spotkania z drugim człowiekiem. Podczas zajęć odnoszę się do sfery wewnętrznej lekkości, wolności, zaufania, akceptacji i dobrowolności.

Warsztat skierowany do osób zainteresowanych rozwojem, otwartych na nowe, niestandardowe metody pracy i zabawy bazujące na technikach rysunku oraz oddechu.

Warsztat jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, zapraszamy w towarzystwie – spędźcie ten czas razem!

Podczas pracy solo oraz w grupach dwu i trzy osobowych będziemy komunikować się ze sobą niewerbalnie za pomocą kolorów, kształtów, form (będą nam w tym służyć narzędzia rysunkowe jak kredki, ołówki, flamastry).

kiedy? 13 października, sobota, godzina 16:00, czas trwania warsztatu 60 minut

cena: 18zł za osobę, 9 zł za drugiego uczestnika przy bilecie rodzinnym

warsztat regularny odbywa się co tydzień we wtorki o godzinie 17:00, cena regularna 25zł za osobę

Prosimy o zapisy!

792 977 027 lub studio@bigbangstudio.pl